Ege Tenekecilik ve Çatı İşleri

Çatı Katınız İçin Pencere

 

            Evinizin çatısında pencere yaptırmak istediğinizde İzmir çatı penceresi yaptırabilir ve çatı katının daha aydınlık olmasını sağlayabilirsiniz. Hem aydınlık, hem temizlemesi kolay hem de kolay kullanımlı çatı penceresi için profesyonel firmalardan hizmet almalısınız.

 

            Çatı katları tavan yüksekliği dar olduğu için doğru montajı yapılmış olan çatı penceresi kullanılması gerekmektedir. Böylelikle çatı katının penceresini de daha kullanışlı yaptırmış olursunuz.

 

İzmir Çatı Tamiri İşleri

 

            Çatı tamiri konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu konuda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her türlü çatının tamiri itina ile yapılmaktadır. Eskimiş çatılarla birlikte yeni çatılarda meydana gelen olağanüstü arızaların da tamiri yapılmaktadır. Bir binanın en önemli yeri, çatısıdır.

 

            Çatısı düzgün yapılan binalarda herhangi bir sorun yaşanmaz. İzmir çatı tamiri noktasında hizmet veren firmamız, tüm çatılarınızı tamir etmektedir. Çatı tamiratı noktasında bazı prensipleri göz önünde bulunduran firmamız, kaliteli ve dayanıklı çatıları sizlere teslim etmektedir. İzmir çatı tamiri ile bozulan, eskiyen çatılarınızı yenilemekteyiz.

 

             Bunu yaparken de binanız için hangi çatı sistemi uygunsa bunu göz önünde bulundurmaktayız. Çatı tamiri konusunda alanında uzman ekiplerimizce en kısa sürede çatılarınız yenilenmektedir.